Elektronik Sigara Ürünleri Orijinallik Kontrol Listesi 2023 Tüm markalar

11 ay önce

Elektronik Sigara Ürünleri Orijinallik Kontrol Listesi 2023 Tüm markalar

Değerli buharistan ailesi, elektronik sigaradaki klonlarla ilgili makalemizden yola çıkarak, üreticinin orijinallik adreslerinin çoğunu tek bir kullanışlı yerde bulundurmanın iyi bir fikir olacağını düşündük.

Orijinal olduğunu düşündüğünüz ama aslında bir klon olan bir vape cihazı veya tankı satın almaktan daha kötü veya potansiyel olarak tehlikeli bir şey yoktur.

Açıkçası, iyi niyetle bir klon satın aldıysanız - satın almadan önce sitenin saygın olup olmadığını ve belirli ürünün iyi bir kopya olup olmadığını kontrol etmek akıllıca olabilir [eğer daha geniş anlamda böyle bir şey varsa] - sosyal medya - YouTube ve popüler forumlar kontrol etmek için iyi bir yer.

Aşağıdaki bağlantılar, çoğu vape ürününün yan tarafındaki orijinallik etiketlerini/etiketlerini kontrol etmek ve satın aldığınız ürünün sahte olmadığını tekrar kontrol etmek için kullanılabilir.

Satın aldığınız ürünün orijinalliği konusunda herhangi bir şüpheniz varsa, o zaman ilk uğrayacağınız yer her zaman satın aldığınız yer veya üretici olmalıdır, özellikle de çevrimiçi satın aldıysanız.

Taklit ürünlerin satılmasıyla ilgili yasalar, dünya çapında ve özellikle de çevrimiçi satın almalarla ilgili bir mayın tarlasıdır - bu nedenle yerel yasaları kontrol edin ve gerçeklerle kendinizi silahlandırın.

Ayrıca, " Tek Kullanımlık elektronik sigaralar " trendiyle, ortalıkta dolaşan epeyce tehlikeli olanlar var, bu yüzden kullanmadan önce bunları kontrol etmeye değer.

Sahte Vape Satılırsa Ne Yapmalı?

Daha 'tehlikeli' satıcıların çoğu, geri ödemeleri veya iadeleri reddetmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır - Ebay gibi açık artırma sitelerindeki politikaları kontrol edin ve anlaşmazlık sürecini dikkatli bir şekilde takip edin. Günümüzde Ebay üzerinden para iadesi almak oldukça kolay olsa da.

Kredi kartı veya Paypal ile ödeme yaptıysanız ve memnun kalmadıysanız - şikayet prosedürlerini takip ederek konuyu onlara iletin ve iyi şanslar ve sabırlı olun çünkü bu tür şeylerin çözülmesi uzun sürebilir.

Tamam, daha fazla URL aldıkça bu listeyi güncelleyeceğiz ve kaçırmış olabileceğimiz herhangi bir şey hakkında lütfen aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Doğru, listeye girdik ve üreticilerden daha fazla bilgi alırsak bunu güncelleyeceğiz!

Elektronik Sigara Markaları ve Orijinallik Kontrol Linkleri