E-Nargile Nedir? Elektronik Nargile

4 ay önce

E-Nargile Nedir? Elektronik Nargile

TAŞINABİLİR ELEKTRONİK NARGİLE
 

Birkaç yıldır nargile dünyasına aşina iseniz, Fransa'da Darnashop'ta lansmanı yapılan ünlü "Starbuzz E-hortum" taşınabilir elektronik nargileyi muhtemelen hatırlarsınız. Bu elektronik nargile, nargile hortumuna benzeyen taşınabilir bir cihazın temelini attı ve nerede olursanız olun nargile hissini yaşamanıza olanak tanıdı.
 
 
1. Son Teknolojileri İçeren Elektronik Nargile:
On yıl sonra teknoloji uzun bir yol kat etti ve tamamen yeni taşınabilir elektronik nargile air Nargile'de en son bileşenleri kullanarak konsepti yeniden tasarlıyor. Bu 16cm uzunluğundaki elektronik nargile, nargile hortumu sapının görünümünü korurken minimum hacimle gerçek taşınabilirlik sunar. AIR Nargile, her nefes almada üretilen buhar miktarını ve çekme direncini seçmenize olanak tanıyan ayarlanabilir bir hava akışına (sapın üst kısmında bulunan bir halka sayesinde) sahiptir. AIR Nargile, inanılmaz bir 3200mAh dahili bataryaya sahiptir ve anında şarj gerektirmeden çok uzun elektronik nargile seanslarının keyfini çıkarmanıza olanak tanır.
 
 
2. Özgürlük Dolu Bir Yeniden Doldurma Sistemi:
Önceki nesil elektronik nargilelere yönelik en büyük eleştirilerden biri de tescilli kartuş sistemiydi. Eski nesil elektronik nargilelerde tercih ettiğiniz e-likitleri kullanmak gerçekten imkansızdı ve kullanıcılar, üreticinin (kaçınılmaz olarak daha pahalı) kartuşlarını satın almak zorunda kalıyordu. Fumytech, Nargile AIR elektronik nargile ile gücünü yeniden doldurulabilir kartuşlardan aldığından bu engeli tamamen ortadan kaldırıyor. Bu açık sistem, dilediğiniz e-likit markasını ve aromasını mutlaka kullanmanıza olanak tanır.
Nargile Air'in doldurulabilir kartuşu, 6ml'lik oldukça konforlu bir kapasiteye sahip olup, depoyu yeniden doldurmaya gerek kalmadan uzun nargile seansları sağlar. Kartuşun yan tarafındaki özel bir açıklıktan kartuşun yeniden doldurulması çok basittir. Yüksek hacimli e-sıvılar (Darnashop'ta 50 veya 100 ml'lik şişelerde mevcuttur) kullanıldığında, cihazın işletme maliyeti gerçekten göz ardı edilebilir ve her durumda eski nesil elektronik nargilelerden çok daha ucuz olacaktır. AIR Nargile'nin açık sistemi, likitinizin aromasına, markasına ve nikotin içeriğine karar vermenizi sağlayarak %100 kişiselleştirilmiş bir nargile deneyimi yaşamanıza olanak tanır!

 
 
3. Periyodik Olarak Değiştirilecek Kartuş:
AIR Nargilenin kartuşunda bobin bulunmaktadır. Bu, zaman zaman değiştirmeniz gereken aşınma ve yıpranma bileşenidir. Bobin kartuşun içinde bulunduğundan, değiştirilmesi anında ve basittir; tek yapmanız gereken yeni bir kartuş takmak! Kartuşunuzu ne zaman değiştireceğinizi bilmek çok kolaydır. Cihazınız eskisinden daha az buhar üretip, tank sıvıyla dolu olsa bile yanık tadı veriyorsa, yeni kartuşa geçme zamanı gelmiş demektir!
 
4. Modaya Uygun ve Zarif Tasarım:
Hookah Air yalnızca yüksek performanslı bir elektronik nargile değil, aynı zamanda nadir zarafete sahip bir cihazdır. Tutma sapına yerleştirilmiş, nefes aldığınızda veya cihaz şarj olurken yanan bir LED sistemine sahiptir. Cihazın iç dekorasyonunun çeşitli çeşitleri mevcuttur, bu nedenle seçim düğmemizi kullanarak renginizi seçtiğinizden emin olun!